e-service
e-service

KONTAKT


e-service Sp. z o.o.
ul. Rudnickiego 2
35-225 Rzeszów
tel. (017) 747 11 76
fax (017) 747 12 79
biuro@e-service.net.pl

Aplikacje internetowe


Serwisy internetowe to niezwykle efektywne narzędzie komunikacji, zarówno wewnątrz organizacji jak i poza jej strukturą. Pozwalają gromadzić, porządkować i udostępniać wiedzę biznesową.
Serwisy internetowe to także doskonałe narzędzie wspomagające realizację strategii marketingowej przedsiębiorstwa. Dzięki swojej dostępności oraz funkcjonalności serwisy mogą wspomagać działania handlowe i zmniejszy koszty funkcjonowania firmy.
Serwisy WWW, jako narzędzia wspomagające sprzedaż, mogą realizować następujące zadania:
- Budowanie świadomości i wizerunku
- Dostarczanie informacji
Stopień wykorzystania serwisu internetowego, a co za tym idzie ilość korzyści, jakie możemy z niego uzyskać, zależą w głównej mierze od wybrania modelu funkcjonowania firmy w Internecie.
Model docelowy, do którego należy dążyć, to zniwelowanie ograniczeń wynikających z odległości pomiędzy stronami, tak, aby kontakt z klientem nie różnił się od bezpośredniej rozmowy, w której osoby mają pełne i natychmiastowe rozeznanie w możliwościach handlowych.
Tworząc serwisy internetowe zawsze sięgamy po najnowsze osiągnięcia techniczne, łącząc je z różnorodnymi metodami tworzenia grafiki, animacji, filmów oraz muzyki. Języki programowania: PHP, JavaScript, a także nowoczesne technologie: Flash, XHTML, CSS, AJAX, XML, sprawiają, że tworzone przez nas systemy komputerowe są wydajne, atrakcyjne i łatwe w obsłudze.